Среда, 15.05.2024, 12:36
Супрунівка СПОРТИВНА🏆 Полтава
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Форум » ФУТБОЛ » ФУТБОЛ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ » Історія Полтавського районного футболу (Історична довідка та ветеранський футбол)
Історія Полтавського районного футболу
ZHOSMANДата: Четверг, 07.08.2014, 21:01 | Повідомлення # 16
Бог футболу
Група: Адміністратори
Повідомлень: 160
Нагороди: 3
Репутація: 999
Статус: Оффлайн
2012 - чемпіони Полтавського району серед ветеранів (на фото я з сином, якому щойно виповнився 1 рік):
 
ZHOSMANДата: Четверг, 07.08.2014, 21:07 | Повідомлення # 17
Бог футболу
Група: Адміністратори
Повідомлень: 160
Нагороди: 3
Репутація: 999
Статус: Оффлайн
2013 - знову змагання серед ветеранів району. Маю надію, що не останні...


В цілому вийшла ціла історична довідка моєї участі в змаганнях Полтавського р-ну.
Тому, хочеться додати до усього вищезгаданого слова подяки моєму першому професійному тренеру Федоренко Віктору Івановичу, а також М'якоті Олександру Григоровичу - за приємні роки участі під його керівництвом у складі команди Полтавського технічного університету.
І особлива подяка кращому на теренах Полтавщини футбольному тренеру
 (за моєю думкою) Бахуринському Петру Олександровичу, за декілька проведених років у складі команди "Локомотив" (Полтава).
 
ZHOSMANДата: Пятница, 08.08.2014, 23:40 | Повідомлення # 18
Бог футболу
Група: Адміністратори
Повідомлень: 160
Нагороди: 3
Репутація: 999
Статус: Оффлайн
П'ятий рік поспіль на супрунівській землі проводиться турнір "Пам'яті Геннадія Бубнова" - чудового футболіста, який багато років був капітаном нашої команди.
Але цього року, з великою гіркотою, вимушені додати до назви цього турніру ще одне ім'я - Микола Олексійович Захарченко. За час роботи спортінструктором, Микола Олексійович виховав багато гарних футболістів (у тому числі і я), які грали в різного рівня командах Полтавщини.
Земля пухом Геннадію та Миколі. Світла пам'ять про них залишиться в наших серцях назавжди!

 
ZHOSMANДата: Пятница, 05.06.2015, 16:23 | Повідомлення # 19
Бог футболу
Група: Адміністратори
Повідомлень: 160
Нагороди: 3
Репутація: 999
Статус: Оффлайн
Додав багато фотографій із особистого футбольного архіву: Фотоальбоми
 
Форум » ФУТБОЛ » ФУТБОЛ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ » Історія Полтавського районного футболу (Історична довідка та ветеранський футбол)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024