Головна » Архив новостей

Рейтинг Полтавського р-ну з настільного тенісу за підсумками 2019 р.

... Читать дальше »

Переглядів: 174 | Додав: ZHOSMAN | Дата: 29.10.2019 | Коментарі (0)

Чемпіонат Полтавського району з настільного тенісу (м. Полтава, 26 жовтня 2019 р.)

За один крок до найвищого щабелю п'єдесталу зупинилися супрунівські спортсмени. Анастасія Ліпіна в змаганнях серед жінок та Сергій Демидов - серед ветеранів посіли 2-е призове місце. Сергій виборов до ще одну нагороду чемпіонату - 3-є місце серед чоловіків.

Інші наші тенісисти - Максим Діденко, Микола Величко та Валерій Ісраєлян також показали задовільний результат.

Переглядів: 157 | Додав: ZHOSMAN | Дата: 26.10.2019 | Коментарі (0)

27 липня в с. Божківське відбулася спартакіада серед сільських рад Полтавського району на "Краще спортивне село 2019 року".

Приємно повідомити, що в змаганнях з волейболу і з настільного тенісу команда Супрунівської сільської ради посіла призове 2-е місце.

В особистому заліку Сергій Димидов в змаганнях з настільного тенісу став чемпіоном! Серед дівчат в настільному тенісі Анастасія Ліпіна стала срібною призеркою. Срібні призери з волейболу: Борисенко Олексій, Діденко Максим, Дубовий Олександр, Величко Микола, Майборода Дмитро, Корнілко Вадим, Приходько Олег, Давидов Дмитро, Мірось Вікторія.

Дякуємо місцевому осередку громадської організації ВФСТ "Колос" за організацію та проведення спартакіади.

Переглядів: 160 | Додав: ZHOSMAN | Дата: 27.07.2019 | Коментарі (0)

Перша гра чемпіонату Полтавського району з футболу 2019 р.

Переглядів: 145 | Додав: ZHOSMAN | Дата: 09.06.2019 | Коментарі (0)

3-го червня 2019 р. в м. Миргород відбулася спартакіада ГО "ВФСТ "Колос"" у Полтавській області серед працівників, відповідальних за фізичну культуру і спорт в територіальних громадах. Представники 18 районів приїхали позмагатись з міні-футболу, волейболу, шахів, шашок, дартсу, нардів, перетягування канату. У складі збірної команди Полтавського району були представники Мачухівської, Шербанівської та Терешківської ОТГ, Супрунівської сільської ради, працівники товариства "Колос" та ДЮСШ "Колос". Наша дружня команда прийняла участь у змаганнях з перетягування канату - 4 місце, дартсу - 2 місце, міні-футболу - 4 місце, волейболу - 1 місце та шашок - 4 місце.

Переглядів: 151 | Додав: ZHOSMAN | Дата: 03.06.2019 | Коментарі (0)

16 травня 2019 р. відбулися фінальні змагання в залік обласної спартакіади серед депутатів рад усіх рівнів Полтавської області.

Приємно повідомити, що збірна команда Полтавського району посіла в спартакіаді 2-е загальнокомандне місце.

Змагання проводилися з п'яти видів спорту: міні-футболу, волейболу, шахів, шашок та настільного тенісу.

Срібним призером в складі команди з міні-футболу став Анатолій Манжос. У груповому турнірі наша команда перемогла Миргородський та Новосанжарський райони, у півфіналі – Гадяцький район. У фінальній грі з Оржицьким районом трішки не пощастило: основний час закінчився боєвою нічиєю 3:3, а в серії післяматчевих пенальті суперник виявився більш точним.

В змаганнях з волейболу команда, в складі якої грали наші Олександр Шевченко і Олексій Борисенко, виборола 4-е місце.

Переглядів: 149 | Додав: ZHOSMAN | Дата: 16.05.2019 | Коментарі (0)

24 квітня збірна команда депутатів Полтавського району вдало стартувала в обласній спартакіаді серед депутатів рад усіх рівнів.

Перемігши своїх суперників у зональних змаганнях з міні-футболу та волейболу наші депутати потрапили до фіналу. Фінал відбудеться 16 травня у м.Полтава на стадіоні "Динамо".

Переглядів: 139 | Додав: ZHOSMAN | Дата: 24.04.2019 | Коментарі (0)

Спартакіада серед збірних команд депутатів сільських рад, депутатів об'єднаних територіальних громад Полтавського району.

1-е місце з волейболу, 2-е місце з перетягування канату в складі команди Полтавського району.

Переглядів: 149 | Додав: ZHOSMAN | Дата: 14.04.2019 | Коментарі (0)

6 квітня, у Всесвітній день настільного тенісу, в с. Розсошенці відбувся чемпіонат Полтавського району з цього олімпійського виду спорту.

Приємно, що супрунівські тенісисти підтвердили свої високі позиції в рейтингу найкращих в районі. Серед дівчат третє призове місце посіла Анастасія Ліпіна. Серед хлопців - бронзова позиція в Сергія Демидова. І лише трішки не вистачило Сергію до першого місця в змаганнях серед ветеранів - підсумкове друге місце.

Дякуємо призерам та усім іншим нашим спортсменам, що захищали честь Супрунівки в чемпіонаті: Радмілі Манжос, Анастасії Лавренко, Еммі Черняєвій, Величко Миколі, Ісраєляну Валерію.

Переглядів: 165 | Додав: ZHOSMAN | Дата: 07.04.2019 | Коментарі (0)

3-го березня 2019 року провели чемпіонат Супрунівки з настільного тенісу, що присвятили до Міжнародного жіночого дня. Наші дівчата не тільки гарні спортсменки, а ще й дуже красиві.

Перше місце в змаганнях посіла Анастасія Ліпіна, на другому - Олександра Ткаченко, третя - Руслана Синицька.

Серед хлопців теж визначили кращих: чемпіоном став Сергій Демидов, на другому місці - Микола Величко, третій - Андрій Білявський.

Переглядів: 141 | Додав: ZHOSMAN | Дата: 03.03.2019 | Коментарі (0)