Меню сайту

Супрунівка
BannerFans.com

Новини футболу

Головна » 2017 » Март » 31 » Чемпіонат Полтавського району з настільного тенісу -2017
Чемпіонат Полтавського району з настільного тенісу -2017
18:01

25 березня 2017 р. у Розсошенцях відбувся чемпіонат Полтавського району з настільного тенісу серед жінок та чоловіків (в двох категоріях без вікових обмежень). Хочу подякувати усій нашій дружній команді тенісистів, яка знову підвердила, що ми одні з кращих в районі. Вітаємо бронзового призера серед жінок Черняєву Емму. Треба також відзначити Ліпіну Анастасію, яка практично ціною власної перемоги допомогла Еммі вибороти призове місце, але і сама посіла високе підсумкове місце. Теж гарний результат показала Олійник Поліна, яка вперше брала участь в таких престижних змаганнях. Ще запекліша боротьба за медалі була в змаганнях серед чоловіків. Тому приємно сказати, що тут маємо аж двох бронзових призерів - Демидова Сергія і Литовку Олександра, бо за "олімпійською системою" 3-є місце в підсумку присуджується двом кращим тенісистам. Зовсім поблизу призових місць зупинилися інші наші спортсмени: Діденко Максим, Роганков Руслан і Величко Микола. Чурілов Богдан і Чепіга Андрій також "не пасли задніх", хоч і вперше брали участь в змаганнях такого рівня. Дякуємо нашим спортсменам за гарний результат і бажаємо нових перемог!!!

Переглядів: 700 | Додав: ZHOSMAN | Рейтинг: 0.0/0 |