Новини футболу

Головна » 2009 » Октябрь » 27 » “Осінній кубок” Полтавського району 2009
“Осінній кубок” Полтавського району 2009
22:44

"СУПРУНІВКА" (на фото) у фіналі не змогла протистояти більш досвідченому супернику."ФК" Розсошенці - володар кубку!!!

Фінал (с.Терешки)

Супрунівка - ФК (Розсошенці) 0:4

Фінальний поєдинок не виправдав сподівань на цікаву гру. ФК "Розсошенці” за рахунок класу та досвіду переграли "Дуклу".

Напівфінал (с.Терешки)

ФК (Розсошенці) - Гренада (Микільське) 4:2 (дод. час)

Супрунівка - Олімп (Розсошенці) 3:1

Початок зустрічі був за розсошанами, про що і свідчить гол забитий Панасенком на 15-й хвилині. Згодом гра вирівнялася і суперники по черзі обмінювалися гострими випадами та до небезпечних моментів справа так і не дійшла. Здавалося перша половина так і завершиться мінімальною перемогою "Олімпа”, але прикра помилка голкіпера на виході дозволила "Дуклі” зрівняти рахунок. Друга сорокап’ятихвилинка пройшла за схожим сценарієм. Команди раз по раз могли змінювати рахунок, проте м’яч вперто оминав ворота. Так тривало до 75-ї хвилини, коли атака "Дукли” лівим флангом завершилася прострілом у воротарський майданчик. Ніким неприкритий Дубовий Дмитро без проблем переправив круглого у сітку. "Олімп” кинувся відіграватися. По черзі на ударні позиції виходили Болдирєв і Панасенко та неперевершено грав воротар "Дукли” Манченко Володимир. Під кінець матчу не витримали нерви у Нікіфорова і він завчасно залишив поле. А вже в компенсований арбітром час супрунівці розіграли швидку контратаку апогеєм якої став влучний удар Шалака Михайла.

1/4 фіналу

ФК (Розсошенці) - Сокіл (Степне) 2:2 (по пен. 4:3)

Прайд (Тростянець) - Гренада (Микільське) 1:3

Супрунівка - Ювента (Розсошенці) 1:0

Олімп (Розсошенці) - Факел (Терешки) 4:3

Головною несподіванкою чвертьфіналу стала поразка чемпіона ФК "Ювента” від бронзового призера - супрунівської "Дукли”. Володіючи ініціативою протягом всього матчу розсошанські футболісти так і не змогли реалізувати свою перевагу у забиті м’ячі. А от господарям вдалося засмутити голкіпера гостей. На 65 хвилині м’яч на свій рахунок записав Дмитренко Валерій.

Олімп (Розсошенці) – Вікторія (Головач) 5:0

Дружба (Мачухи) - Факел (Терешки) 1:1 (по пен. 4:5)

Переглядів: 2505 | Додав: ZHOSMAN | Рейтинг: 3.7/3 |
Всього коментарів: 2
2 ГЕРА
Лучшая команда Полтавского р-на это АВАНГАРД (Миновка) и не ебет. Мы и вашу Супруновку той весной 2:1 выиграли:) Классный сайт, админу Респект. Молодец, так держать.