Супрунівка
BannerFans.com

Новини футболу

Головна » Архив новостей

Ось і закінчився довгий шлях чемпіонату Полтавського р-ну 2017-2018 р.р. з міні-футболу, що складався з 20-ти запеклих спортивних баталій за 4-ри місяці.

Приємно, що супрунівська команда почесно пройшла цей складний, з поту і крові, шлях і в підсумку посіла 3-тє призове місце. До останньої гри хлопці мали змогу боротися за перше місце. Але травми та інші непередбачувані обставини не дали змогу мобілізуватися на кінець турніру і прикра поразка в останній грі відкинула команду на третю сходинку.

Вітаю з цим успіхом всю команду "Супрунівка". До речі, за підсумками чемпіонату кращим захисником змагань названо нашого капітана команди - Онищенко Сергія, а кращим воротарем - нашого голкіпера Пушкар Кирила.

... Читать дальше »

Переглядів: 140 | Додав: ZHOSMAN | Дата: 01.04.2018 | Коментарі (0)

11 березня 2018 р. в Розсошенцях відбувся чемпіонат Полтавського району з настільного тенісу, організований місцевим осередком громадської організації ВФСТ "Колос". Потужною командою з 18-ти чоловік взяла участь у цих змаганнях команда тенісистів Супрунівки. Всі хлопці та дівчата продемонстрували відмінну майстерність та вміння у приборкуванні тенісного м'ячика. Хоча в підсумку не всім вдалося посісти лідерські позиції, але без медалей Супрунівка не залишилася)

Ветерани: Демидов Сергій - 2 місце;

Дівчата: Ліпіна Анастасія - 2 місце;

Хлопці: Демидов Сергій - 3 місце;

Діти (2002-04 р.н.) - Ісраєлян Валерій - 3 місце;

Діти (2005 р.н.) - Довгаль Назар - 1 місце, Шевченко Сергій - 2 місце.

Переглядів: 154 | Додав: ZHOSMAN | Дата: 11.03.2018 | Коментарі (0)

Провели черговий чемпіонат Супрунівки з настільного тенісу, який присвятили до Міжнародного жіночого дня. Тому найбільше уваги, призів та солодких подарунків дісталося саме нашим найчарівнішим дівчатам-тенісисткам. Але не забули нагородити і кращих тенісистів)
3 місце - Демидов Сергій

Переглядів: 1097 | Додав: ZHOSMAN | Дата: 05.03.2018 | Коментарі (0)

Ось така "дівчинка" Галина Белей (Донцова) відвідує в Супрунівці гурток з настільного тенісу. І не просто відвідує, а на рівних грає з трііішки молодшими дівчатами. Дівчата рідко видають таємницю дати свого народження, але в даному випадку я просто вимушений розкрити такі подробиці. Галинці нещодавно виповнилося 70 рочків)

Так тримати, пані Галино, будьте здорові!

Переглядів: 162 | Додав: ZHOSMAN | Дата: 04.02.2018 | Коментарі (0)

Перед Новим роком, вже за традицією (в запеклій, але дружній обстановці) провели чемпіонат с. Супрунівка з настільного тенісу.
Серед дівчат перемогу здобула Черняєва Емма. Друге місце в Ліпіної Анастасії, третє - в Олійник Поліни.
Чемпіоном серед хлопців став Демидов Сергій. Другу сходинку посів Литовка Олександр, а третю - Корнілко Вадим.
Призери нагороджені грамотами від Виконавчого комітету Супрунівської сільської ради та солодкими призами від депутатського корпусу сільради в особі Анатолія Манжоса.
Бажаємо всім у Новому році і нових спортивних здобутків! А головне - здоров'я!

Переглядів: 764 | Додав: ZHOSMAN | Дата: 24.12.2017 | Коментарі (0)

25 листопада 2017 р. в спорткомплексі "Розсошенці" розпочався чемпіонат Полтавського району з міні-футболу, в якому в 3-х лігах приймає участь 31-а команда.

Серед учасників змагань дві команди з Супрунівки.

Переглядів: 516 | Додав: ZHOSMAN | Дата: 22.12.2017 | Коментарі (0)

Рейтинг тенісистів Полтавського району на кінець 2017 р.

Переглядів: 579 | Додав: ZHOSMAN | Дата: 22.12.2017 | Коментарі (0)

12 листопада 2017 р. у спортивному залі Розсошенської гімназії відбувся Кубок Полтавського району з настільного тенісу. За ініціативи Полтавської районної ради (голова Кононенко М.М) змагання організовані спортивним товариством "Колос" (голова Рябота С.В.). Цього разу Кубок зібрав усіх кращих тенісистів району, і мабуть, найбільшу кількість учасників за останні роки.
Приємно повідомити, що Кубок Полтавського р-ну з настільного тенісу серед дівчат виборола представниця Супрунівки - Черняєва Емма. Найкращий результат з супрунівчан серед хлопців показав Литовка Олександр - 5 місце. Інші наші учасники з Супрунівки: Манжос Радміла, Ліпіна Анастасія, Демидов Сергій, Роганков Руслан, Діденко Максим, Величко Микола і Ісраєлян Валерій також показали задовільний результат. А головне, всі отримали море позитивних емоцій і бажання майбутніх перемог!

Спартакіада з різних видів спорту серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів в залік районної Спартакіади школярів 2017 – 2018 навчального року.